פרטי המלון: קראון פלאזה
קראון פלאזה

מלון קראון פלאזה המחודש, אילת

 

ים כחול ומבריק, מזג אוויר קיצי רוב ימות השנה, נופים מדבריים מרהיבים ובית מלון עם כל הפינוקים. קראון פלזה אילת מבטיח לכם גן עדן וחוויה מהנה, כמיטב המסורת הנהוגה ברשת בתי המלון של קראון פלזה.

לא משנה מה אתם מחפשים ואיזה סוג חופשה מועדף עליכם.

מלון קראון פלזה אילת מאפשר לכם לקחת פסק זמן מהמירוץ, וליהנות מחופשה אמיתית. הצטרפו גם אתם למועדון הלקוחות של קראון פלזה, ותוכלו ליהנות מהטבות מגוונות, הנחות קבועות, הטבות לימי הולדת וימי נישואין ועוד.

פרטי הסמינר: מקום עבודה תומך משפחה
עיר מתאריך עד תאריך מספר לילות בית מלון עלות נלווה
אילת 25/07/2021 29/07/2021 4 קראון פלאזה 0 ₪
הערות ורישום לסמינר

* תאריך אחרון לקבלת/ביטול טפסי הרישום: 11/7/2021.

*ידוע לי כי אני רשאי לבטל השתתפות עד ולא יאוחר מה- 11/07/2021. במקרה שאודיע על ביטול השתתפות לאחר ה- 12/7/2021 אחויב בדמי ביטול של 200 ₪. במקרה שאודיע על ביטול השתתפות בבוקר יום הסמינר או במקרה שלא אגיע לסמינר, אחויב במלוא עלות הסמינר. ביטול הרשמה לסמינר תתקבל בכתב בלבד.

 

*במסגרת סמינר זה יתאפשר ניצול של 2 ימי השתלמות בשכר.

*יש לצרף ספח תעודת זהות הכוללת את שמות הילדים ותאריכי לידהגיל ילד יחשב עד 15 שניםגיל תינוק יחשב עד 3 שנים.

 

*הסמינר מיועד רק לעמיתים עם לפחות ילד אחד מתחת לגיל 15.

 

עמית אשר ייעדר מפעילות העמותה, עקב מחלה, יידרש להציג אישור מחלה מרופא, וזאת תוך 4 ימים לאחר יום המחלה הרלוונטי, אחרת תיחשב היעדרותו כהיעדרות הבלתי מוצדקת.

באחריות כל עמית שנרשם לסמינר להתעדכן בהנחיות משרד הבריאות  כפי שיפורסמו ויתעדכנו  מפעם לפעם.

כללי הרישום וביטול ההגעה לסמינר, לא השתנו. עמית שנמצא חיובי לנגיף הקורונה יידרש להמציא אישור גורם רפואי בהתאם, על מנת שנוכל לזכותו זיכוי מלא.במידה ותהייה מגבלת התקהלות וההרצאות יועברו דיגיטלית לא יתקיימו מופעי ילדים.


 

יצירת קשר