פרטי המלון: נפטון דן
נפטון דן

מלון נפטון דן, אילת

 

מלון נפטון אילת ממוקם ממש במרכזה של הטיילת המפורסמת של אילת, קרוב לשפת הים האדום ומול הנוף המרהיב של הרי אדום. המלון מציע לבאים בשעריו שילוב מפנק של נופש ורוגע, מגוון אפשרויות לטיולים רגליים או רכובים בהרי אילת והסביבה, אטרקציות תיירותיות מגוונות, ועוד מגוון סיבות אשר הופכות את מלון נפטון באילת לאידיאלי עבור חופשה זוגית או משפחתית מושלמת.

במרחק קצר מן החדרים והסוויטות במלון נפטון נמצאות האטרקציות המרכזיות של אילת המתאימות להורים ולילדים בכל הגילים. הנופשים באילת נהנים, בין השאר, מרצועת חוף פרטית לאורחי המלון על חוף הים האדום שאינו דומה לאף חוף אחר בארץ או בעולם. נוסף על כך, ישנה הטיילת שטופת השמש, המצפה התת ימי, אתר הצלילה בריף הדולפינים ושלל מוקדי עניין, נופש וקניות בעיר הקיט של ישראל. אורחי המלון נהנים גם מגישה מהירה לקניונים הפופולריים באילת המציעים את מיטב המותגים ומזמינים את הנופשים למסע שופינג פטור ממס.

שהייה במלון באילת על הטיילת מבטיחה לאורחי המלון מגוון חוויות מהנות המתאימות לכל אחד, לאורך כל השנה. לבחירת משפחות או זוגות החולמים על נופש מפנק באילת עם תמורה מצוינת למחיר, עומדים במלון נפטון אילת מבחר חדרים וסוויטות עם נוף לים. הים הקסום והכחול הוא ההשראה העיצובית למלון ולמתקנים אשר עומדים לרשות אורחיו. במלון יש שלוש בריכות שחייה למבוגרים ולילדים, חדר כושר משוכלל, חיבור Wi-Fi מהיר בכל שטחי המלון ועוד

פרטי הסמינר: מקום עבודה תומך משפחה
עיר מתאריך עד תאריך מספר לילות בית מלון עלות נלווה
אילת 25/07/2021 29/07/2021 4 נפטון דן 0 ₪
הערות ורישום לסמינר

תאריך אחרון לקבלת/ביטול טפסי הרישום: 11/7/2021.

*ידוע לי כי אני רשאי לבטל השתתפות עד ולא יאוחר מה- 11/07/2021. במקרה שאודיע על ביטול השתתפות לאחר ה- 12/7/2021 אחויב בדמי ביטול של 200 ₪. במקרה שאודיע על ביטול השתתפות בבוקר יום הסמינר או במקרה שלא אגיע לסמינר, אחויב במלוא עלות הסמינר. ביטול הרשמה לסמינר תתקבל בכתב בלבד.

 

*במסגרת סמינר זה יתאפשר ניצול של 2 ימי השתלמות בשכר.

*יש לצרף ספח תעודת זהות הכוללת את שמות הילדים ותאריכי לידה - גיל ילד יחשב עד 15 שניםגיל תינוק יחשב עד 3 שנים.

 

*הסמינר מיועד רק לעמיתים עם לפחות ילד אחד מתחת לגיל 15.

 

עמית אשר ייעדר מפעילות העמותה, עקב מחלה, יידרש להציג אישור מחלה מרופא, וזאת תוך 4 ימים לאחר יום המחלה הרלוונטי, אחרת תיחשב היעדרותו כהיעדרות הבלתי מוצדקת.

באחריות כל עמית שנרשם לסמינר להתעדכן בהנחיות משרד הבריאות  כפי שיפורסמו ויתעדכנו  מפעם לפעם.

כללי הרישום וביטול ההגעה לסמינר, לא השתנו. עמית שנמצא חיובי לנגיף הקורונה יידרש להמציא אישור גורם רפואי בהתאם, על מנת שנוכל לזכותו זיכוי מלא.במידה ותהייה מגבלת התקהלות וההרצאות יועברו דיגיטלית לא יתקיימו מופעי ילדים. 

יצירת קשר