פרטי המלון: דן פנורמה
דן פנורמה

מלון דן פנורמה, אילת

 

מלון דן פנורמה באילת, המשקיף אל הלגונה המדהימה של העיר, נחשב לאחד המלונות בעלי התמורה הגבוהה ביותר עבור המחיר. עם רמת שירות גבוהה ומיקום מעולה, דן פנורמה הוא מלון מושלם למשפחות עם ילדים בכל הגילים, וגם לזוגות שמחפשים חופשה רומנטית בעיר הנופש השמשית. מלון דן פנורמה מכיל מתקני נופש מתקדמים, תפריט קולינרי מפנק ופעילויות לכל המשפחה במלון עצמו וסביב לו.

המלון באילת מציע מבחר חדרים מרווחים ומעוצבים עם מרפסות המשקיפות ללגונה הצפונית ולהרי אדום. אורחי דן פנורמה נהנים מבריכת שחייה מחוממת בחורף ומבריכת פעוטות, חדר כושר מאובזר וחדיש, מועדון בריאות הכולל סאונה וג'קוזי ושלל מתקנים נוספים שהופכים את השהות במלון לחוויית נופש בלתי נשכחת.

בית המלון ממוקם במרחק קצר מחופה הצפוני של אילת, כאשר הליכה קצרה תביא אתכם לטיילת התוססת של העיר, לחנויות היוקרה, מסעדות ובתי הקפה. נוסף על כך, המלון באילת מהווה נקודת מוצא מצוינת לטיולים רבים באזור, הכוללים מסלולי אופניים, טרקטורונים ועוד.

דן פנורמה, פופולרי במיוחד בתור מלון למשפחות באילת המציע מבחר מתקנים ופעילויות לכל המשפחה. מתקני המלון כוללים מיני גולף, פארק מתנפחים ומועדון לילדים - "דנילנד", המציע הפעלות, סדנאות יצירה ומשחקים. מעבר לכך, ישנו גם מועדון לבני נוער - "דניקלאב", הכולל משחקי מחשב, עמדות סוני-פלייסטיישן ואטרקציות נוספות לילדים הבוגרים יותר של המשפחה.

פרטי הסמינר: מקום עבודה תומך משפחה
עיר מתאריך עד תאריך מספר לילות בית מלון עלות נלווה
אילת 25/07/2021 29/07/2021 4 דן פנורמה 0 ₪
הערות ורישום לסמינר

תאריך אחרון לקבלת/ביטול טפסי הרישום: 11/7/2021.

*ידוע לי כי אני רשאי לבטל השתתפות עד ולא יאוחר מה- 11/07/2021. במקרה שאודיע על ביטול השתתפות לאחר ה- 12/7/2021 אחויב בדמי ביטול של 200 ₪. במקרה שאודיע על ביטול השתתפות בבוקר יום הסמינר או במקרה שלא אגיע לסמינר, אחויב במלוא עלות הסמינר. ביטול הרשמה לסמינר תתקבל בכתב בלבד.

 

*במסגרת סמינר זה יתאפשר ניצול של 2 ימי השתלמות בשכר.

*יש לצרף ספח תעודת זהות הכוללת את שמות הילדים ותאריכי לידה - גיל ילד יחשב עד 15 שניםגיל תינוק יחשב עד 3 שנים.

 

*הסמינר מיועד רק לעמיתים עם לפחות ילד אחד מתחת לגיל 15.

 

עמית אשר ייעדר מפעילות העמותה, עקב מחלה, יידרש להציג אישור מחלה מרופא, וזאת תוך 4 ימים לאחר יום המחלה הרלוונטי, אחרת תיחשב היעדרותו כהיעדרות הבלתי מוצדקת.

באחריות כל עמית שנרשם לסמינר להתעדכן בהנחיות משרד הבריאות  כפי שיפורסמו ויתעדכנו  מפעם לפעם.

כללי הרישום וביטול ההגעה לסמינר, לא השתנו. עמית שנמצא חיובי לנגיף הקורונה יידרש להמציא אישור גורם רפואי בהתאם, על מנת שנוכל לזכותו זיכוי מלא.במידה ותהייה מגבלת התקהלות וההרצאות יועברו דיגיטלית לא יתקיימו מופעי ילדים. 

יצירת קשר