פרטי המלון: רויאל ביץ'
רויאל ביץ'

מלון רויאל-ביץ' אילת מגדיר מחדש את המושג 'יוקרה'.

כל שלוש מאות ששים וארבעה החדרים והסוויטות שבמלון אלגנטיים ומרווחים במיוחד, עם מרפסות הצופות אל מתחם הבריכות והמראות הנפלאים של ים סוף והרי אדום, וכולם מרוהטים בנוחות ובהידור. חוויית אירוח יוקרתית, איכותית ומעשירה.

במהלך שנות פעילותו התארחו במלון רויאל-ביץ' אילת אורחים רמי מעלה, מדינאים מן הארץ והעולם, אנשי חברה ועסקים, לצד אורחים חוזרים רבים, השבים ופוקדים אותו באירועי התרבות הידועים המתקיימים בו, או כאלה המגיעים לחופשה מדי פעם, כי רויאל-ביץ' אילת הוא הרבה יותר ממלון. הוא תפיסת עולם.

כל פרט ופרט, החל מן המזרן המפנק שבסוויטה ועד ליצירות האמנות הישראלית המעטרות את הקירות, הכל מטופל במסירות ובתשומת לב, מתוך כוונה להעניק לאורח חוויה שהיא שלמות.

מרגע הכניסה למלון ועד הפרידה ממנו, מעניק מלון רויאל-ביץ' אילת לאורחיו התנסות בלתי נשכחת, חווית אירוח יוקרתית, פסק זמן איכותי ומעשיר.


פרטי הסמינר: העובד במרכז
עיר מתאריך עד תאריך מספר לילות בית מלון עלות נלווה
אילת 23/05/2021 26/05/2021 3 רויאל ביץ' 0 ₪
יום ראשון 30/05/2021
יום שני 31/05/2021
יום שלישי 01/06/2021
יום רביעי 02/06/2021
הערות ורישום לסמינר

*ידוע לי כי במידה ואבטל השתתפותי בסמינר אשלם דמי ביטול בסך 50 ש"ח, בגין הוצאות המושתות על האגודה.

במקרה שאודיע על ביטול השתתפות בבוקר יום הסמינר או במקרה שלא אגיע לסמינר, אחויב במלוא עלות הסמינר. ביטול הרשמה לסמינר תתקבל בכתב בלבד. עמית אשר ייעדר מפעילות העמותה, עקב מחלה, יידרש להציג אישור מחלה מרופא, וזאת תוך 4 ימים לאחר יום המחלה הרלוונטי, אחרת תיחשב היעדרותו כהיעדרות בלתי מוצדקת.

 הסמינר יתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות והתו הסגול.


יצירת קשר